• slide 1
  • slide 1
  • slide 1

Suche zabudowy

W ramach usług przez nas świadczonych wykonujemy sufity podwieszane, ścianki działowe, zabudowy poddaszy z płyt gipsowo - kartonowych. Dodatkowo oferujemy wykończenia wnętrz polegające na: wykonaniu gładzi gipsowych, układaniu paneli podłogowych, malowaniu. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac, począwszy od technologii poprzez materiały, kończąc na poradach projektanckich.

Odkurzacze centralne

W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów, uzupełniliśmy naszą ofertę o odkurzacze centralne firmy Variovac. Cechują je nie tylko najnowsze rozwiązania techniczne, ale przede wszystkim komfort użytkowania. Specjalnie zaprojektowane i dostosowane do różnych podłoży ssawki i szczotki, bogaty wybór akcesoriów rozszerzających system centralnego odkurzania o dodatkowe możliwości.
więcej

Galeria

Aktualności

Zaślepki
 

Dodano dnia 05.01.2015

ZAŚLEPKI ALUMINIOWE DO PARAPETÓW!

Obserwując ciągle zmieniające się trendy na rynku stolarki otworowej zauważamy, iż w każdym segmencie naszej branży coraz bardziej stawia się na trwałość oraz jakość wykończeń. Ten detal służący za ochronę złącza pomiędzy murem a podokiennikiem  do tej pory znany był jako wyrób wykonany z PVC.

Zakończenia dostępne są do trzech profili  -STANDARD  -SOFT  -ALU-PŁYTKA

 

                             

 
Ciepła ramka bez dopłaty !!!
 

Dodano dnia 06.01.2014

Wybierając okna z grupy  Brügmann i Gealan ciepłą ramkę otrzymują Państwo u nas bez dodatkowej dopłaty.

Postęp technologiczny spowodował, że okno posiada bardzo dobre właściwości ochrony przed zimnem. Jedynym słabym punktem jest ramka dystansowa pomiędzy szybami wykonana z metalu. Metal bardzo dobrze przewodzi ciepło i dlatego tworzy się tzw. mostek termiczny – „dziura”, przez którą ucieka ciepło.

Właśnie dlatego opracowana została „ciepła ramka” dystansowa, która dzięki swoim doskonałym właściwościom termoizolacyjnym likwiduje efekt mostka termicznego i podnosi temperaturę na krawędzi szyby o około 6°C. W rezultacie czego obniża ryzyko wystąpienia wykraplania pary wodnej na szybie wewnątrz pomieszczenia.

 

 

 
Listwa podokienna
 

Data dodania 18.03.2013

       

Okna zakupione u nas posiadają w standardzie listwę podokienną, która daje wiele nowych możliwości, takie jak łączenie kilku listew, posiada zaczep na kotwę okienną oraz dodatkową uszczelkę która zwiększa izolację cieplną.

 
Kotwy SaawSystem
 

Data dodania 07.01.2013

Kotwa SAAW SYSTEM służy do kompleksowego montażu okien i drzwi wszystkich typów (drewnianych, drewniano-aluminiowych, aluminiowych, PVC). Zapewnia ciepły, trwały montaż okien i drzwi bez użycia dotychczas stosowanych rozwiązań tj. dyble, kotwy stalowe, kliny, podkładki, itp. Ponadto jest idealną metodą montażu okien i drzwi, dzięki której można uzyskać wymierne korzyści. Więcej w zakładce MONTAŻ - Kotwy SaawSystem