Odkurzacze centralne

Obieg powietrza w odkurzaczu centralnymmini katalog Variovac
katalog Variovac

Odkurzacze centralne Variovac są niezawodne, nowoczesne oraz zapewniają komfort sprzątania. Ogromna moc ssąca to jedna z podstawowych zalet tych urządzeń. Niezwykłość oferty Variovac polega na możliwości regulacji siły ssania każdego z odkurzaczy i wyposażeniu ich w tłumnik hałasu.

Zalety

Pełen mocy
Bardzo duża siła ssąca wszystkich jednostek centralnych to niezaprzeczalny atut marki Variovac. Aby sprzątanie było w pełni komfortowe siła ta może być w każdej chwili regulowana. Dzięki temu zawsze dopasują Państwo parametry odkurzacza do aktualnych potrzeb.

mocne odkurzacze variovac

Pod kontrolą
Wszystkie oferowane węże z włącznikiem w rękojeści posiadają funkcje "Power Control", która pozwala na ustawienie żądanych parametrów jednostki centralnej.

kontrola odkurzaczy variovac

Cichy
Jednostki centralne Variovac to jedne z najcichszych odkurzaczy centralnych na rynku (poniżej 60dB). Co ważniejsze - wszystkie końcówki ssące są zaprojektowane z myślą o generowaniu jak najmniejszego hałasu. Wszystko po to, abyście mogli Państwo bez zakłóceń cieszyć się czasem spędzanym w domu.

cichy odkurzacz variovac

Higieniczny
System centralnego odkurzania Variovac pozwoli Państwu na osiągniecie w swoim domu zdrowego klimatu. Cząsteczki kurzu, roztocza, pyłki nie będą zdmuchnięte, lecz usunięte z pomieszczeń. Już nigdy nie poczują Państwo przykrego zapachu wydobywającego się z odkurzacza tradycyjnego. Oddychajcie w swoim domu pełną piersią bez obaw o zdrowie rodziny!

higieniczny odkurzacz variovac

Funkcjonalny
Poobijane meble, wyrwane gniazdka elektryczne straszące sterczącymi przewodami, odbity lakier na samochodzie... Oto częsty widok po sprzątaniu tradycyjnym odkurzaczem. System centralnego odkurzania Variovac to idealne lekarstwo na te problemy.

funkcjonalny odkurzacz variovac

Komfortowy
Czy zamiatając podłogę nie macie czasami Państwo ochoty wmieść śmieci pod dywan? Oczywiście na zamiarach zawsze się kończy. Jednak teraz można sobie na to pozwolić z automatyczną szufelką zamontowaną w szafce kuchennej lub w wiatrołapie. Wystarczy podmieść śmieci pod szafkę, uruchomić szufelkę stopą a one znikną bez śladu.

komfortowy odkurzacz variovac