O firmie

  • P.H.U ASBUD Arkadiusz Steinert
  • ul.Zawadzkiego 48
  • 42-772 Pawonków
  • fax. (34) 347 09 81
  • tel. kom. 602 476 298
  • email: biuro@asbudokna.pl

Od 2011 roku naszą domeną jest profesjonalna i kompleksowa obsługa w dziedzinie stolarki otworowej. Klientom oferujemy również usługę zabudowy poddaszy, montażu sufitów podwieszanych w systemie karton – gips i wykonywanie gładzi gipsowych.

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment okien, drzwi, rolet i parapetów. Współpracujemy ze znanymi na rynku producentami dlatego produkt jaki oferujemy jest wysokiej jakości, spełnia wysokie wymagania użytkowe, techniczne oraz estetyczne. Śledzimy najnowsze trendy oraz nowinki techniczne, by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Niezależnie od skali prac, każdy projekt jest dla nas unikalny.

Różnorodność materiałów dostępnych na rynku jak i możliwość ich łączenia pozwala nam na zaproponowanie jak najlepszego rozwiązania dla danego typu okien i sposobu ich montażu. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wykonania zleconych prac. Używamy najlepszym materiałów i profesjonalnych narzędzi dostępnych na rynku, realizujemy zamówienia w ustalonym terminie. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne, bezpłatne pomiary, szczegółowy wydruk zlecenia wraz z wyceną, montaż, transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy. Zapytania można kierować poprzez formularz kontaktowy albo formularz wyceny on-line.

Arkadiusz Steinert